USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Golden Rock Nevis NEVIS Golden Rock Nevis NEVIS Golden Rock Nevis NEVIS Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Golden Rock Nevis São Cristóvão e Névis Golden Rock Nevis Невис Svenska Golden Rock Nevis NEVIS
  • Contacteer ons

Golden Rock Nevis Hotel

ex. Golden Rock Plantation Inn

Vroegtijdige boeking
2026-07-31
2026-08-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

100

Golden Rock Nevis Hotel 4*

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi in openbare ruimtes

 Zwembad

Buitenzwembad

 Fitness/Gymzaal

Fitnessclub

 Sportactiviteiten

Tennisveld

Paardrijden

Windsurfen

Duiken

Snorkelen

Visserij

Fietsen

Wandelen

 Spa en ontspanning

Rugmassage

 Eten op locatie

Restaurant

Bar/ lounge

 Kindvriendelijk

Ledikanten/ Babybedden

Kindermenu

 Ontbijt

Ontbijt op kamer

 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Het Golden Rock Nevis Hotel met 4 sterren ligt op 4 km van St John's Fig Tree Church en biedt draadloos internet in openbare gebieden en parkeerplaatsen.

Dit hotel is gelegen op 7 km van het Museum of Nevis History. Het gebied bevat religieuze bezienswaardigheden zoals Cottle Church 8 km) en St Theresa Catholic Church 9 km). Bij Golden Rock NEVIS kunt u genieten van een natuurlijke bezienswaardigheid zoals Rawlins Reservoir afstand ervandaan. Nevis Peak is binnen een paar straten van dit eigenaardige hotel in NEVIS gelegen. Er is de bushalte Gingerland to travel to charlestown op maar 1 km van de accommodatie met 11 kamers.

Gastenkamers bieden een balkon en een kleedruimte, samen met een bureau voor het comfort van de gasten. De badkamers hebben een inloopdouche en een apart toilet. Ze bieden privébadkamers die zijn uitgerust met een inloopdouche en een apart toilet, samen met een haardroger en badjassen. Je kunt van uitzicht op de tuin genieten.

Golden Rock Plantation Inn is net om de hoek bij dit hotel in NEVIS geplaatst.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Golden Rock Nature Trail
    251 km
  • Full Gospel Fellowship Church
    1234 km
  • Zion Chapel
    733 km
  • Gingerland Public Cemetery
    1384 km
  • Calvary Baptist Church
    874 km
  • Nevis Heritage Village
    518 km
  • St Georges Anglican Church
    1465 km
  • Dasent Estate
    921 km
  • Luchthavens
  • Nevis Luchthaven
    13 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • VIP in- en uitchecken
  • Conciërgebalie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Ontbijt op kamer
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Speciale dieetmenu's

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Live-entertainment
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Rugmassage
  • Fitnessclub
  • Windsurfen
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Wandelen
  • Paardrijden
  • Fietsen
  • Tennisveld
  • Yogales
  • Sporttrainer
  • Visserij
  • Warmwaterbronbad
  • Zwembad met uitzicht
  • Ondiep gedeelte

Diensten

  • Roomservice
  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Babyoppas/ Kinderopvang
  • Bordspellen
  • Kindermenu
  • Parketvloer

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij 4-sterren Golden Rock Nevis Hotel?

    Nevis luchthaven en 4-sterren Golden Rock Nevis Hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • Is er parkeergelegenheid bij Golden Rock Nevis Hotel?

    Ja, Golden Rock Nevis Hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in 4-sterren Golden Rock Nevis Hotel?

    De gemiddelde prijs van een kamer in 4-sterren Golden Rock Nevis Hotel is $450. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit 4-sterren hotel?

    Betaalmethoden beschikbaar in dit 4-sterren hotel:
    • Visa
    • American Express
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in NEVIS?

    Dit hotel in NEVIS biedt Superior Cottage, Suite met een Slaapkamer en Kamer met een King Size Bed om eruit te kiezen.
  • Heeft 4-sterren Golden Rock Nevis Hotel schoonmaakdiensten?

    Ja, 4-sterren Golden Rock Nevis Hotel biedt een stomerij en huishouden aan.
  • Wat voor soort zwembad is er bij 4-sterren Golden Rock Nevis Hotel?

    Er is een zwembad beschikbaar bij 4-sterren Golden Rock Nevis Hotel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-31
2026-08-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Golden Rock Nevis Hotel, Saint Kitts en Nevis

Golden Rock Inn, NEVIS, Saint Kitts en Nevis

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © lesserantilleshotels.com

All rights reserved